کلینیک ناباروری خوب در تهران

کلینیک ناباروری خوب در تهران

ناباروری چیست؟ چه کسانی باید برای درمان ناباروری اقدام کنند؟

در ابتدا سخن لازم است یک تعریف کلی و درستی از واژه ناباروری داشته باشیم.

تعریف کلاسیک و عمومی نازایی یا ناباروری این است که، زمانی که یک زوجی پس از یک سال تلاش برای بچه دار شدن موفق به بارداری نمی شوند در گروه نابارور قرار داده می شوند و باید برای درمان این مشکل با مراجعه به پزشک متخصص اقدام کنند تا ارزیابی های لازم برای آنها آغاز شود. البته ابن مدت برای همه یک سال نمی باشد، در برخی از موارد زمانی که عوامل خطر واضحی مانند بالا بودن سن خانم، سابقه بیماری های خاص یا عوامل خطر مشخص و شناخته شده وجود داشته باشد، این زمان کوتاه تر از یک سال می باشد که باید به سرعت جهت درمان اقدام کرد.

متاسفانه برخی از زوجین به دلیل وجود مشکلاتی نمی توانند صاحب فرزند شوند. اما امروزه با پیشرفت علم تمام روش های درمان باروری به صورتی می باشد که هیچ زوج ناباروری باقی نمی ماند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با مرکز درمان ناباروری تابان شماره های 02122376491 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید

آیا ناباروری در ایران شایع می باشد؟

مشکل ناباروری تقریبا در همه جای جهان شیوع دارد. همچنین با تغییر سبک زندگی افراد بر آمار زوج های نابارور نیز افزوده شده. بنابراین اینگونه می توان گفت از 8 تا 10 زوج حداقل یک زوج به مشکل ناباروری مبتلا می باشد. البته برخی مراجع در ایران آمار بالاتری را اعلام کرده اند. با وجود تمام این موارد، چیزی حدود 3 میلیون زوج نابارور در کشور وجود دارد.

درمان ناباروی

از حدود 35 تا 40 سال گذشته درمان ناباروری پیشرفت های بسیاری کرده است. روش ها و تکنیک های درمانی امیدهای بسیاری را برای درمان زوج های نابارور و ناامید ایجاد کرده. اما ذکر این نکته الزامی است که بسیاری از موارد نازایی با درمان های ساده تر مانند ایجاد تغییر در سبک زندگی افراد مانند ترک سیگار یا عادات غلط زندگی می توان به راحتی ناباروری را درمان کرد و نیازی به درمان های پیشرفته نباشد.

درمان های ساده تر درمان ناباروری معمولا شامل IUI و برخی جراحی های ترمیمی از طریق لاپاراسکوپی و اندوسکوپی می باشد که می تواند با موفقیت ایجاد باروری کنند. اما اگر با هیچ یک از روش های ذکر شده باروری صورت نگرفت حتما علل ناباروری مهمی تری وجود دارد که در این مواقع از روش های پیشرفته مانند لقاح خارج رحمی IVF  و روش های مکمل می توان برای درمان مشکل ناباروری استفاده کرد.

به چه مراکزی برای درمان ناباروری مراجعه کنیم؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های نوینی در درمان مشکل ناباروری به وجود آمده با مراجعه به یک بهترین کلینیک درمان ناباروری در تهران می توانید از تمام امکانات و تجهیزات تخصص آن مرکز کلیه خدمات مربوط به مشکل نازایی را درمان کنید.

زوجین ناباروری باید به مراکزی مراجعه کنند که در آن مراکز متخصصین ناباروری مردان و زنان وجود داشته باشد تا بتوانند به بررسی مشکلات احتمالی مرد و زن بپردازند. وجود بخش های متعدد مربوط به مشکل ناباروری در یک مرکز درمان ناباروری خوب موجب می شود بیمار برای انجام آزمایشات لازم و تکمیل پرونده خود مجبور به صرف وقت برای مراجعه به مراکز مختلف در مناطق مختلف نباشد. یک مرکز درمان ناباروری خوب با تشخیص دقیق و صحیح علل ناباروری به درمان مشکلات زوجین می پردازد. بنابراین زوجین نابارور می توانند قبل از اقدام برای مشکل ناباروری خود با مشاوره و تحقیق بهترین کلینیک ناباروری خود را به درستی انتخاب کنند.

بهترین مرکز درمان ناباروری

بهترین مرکز درمان ناباروری تمام خدمات لازم را در جهت درمان زوج های نابارور ارائه می دهد. این مرکز بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی چه در فضاهای فیزیکی چه بخش های متعدد کلینیک های فوق تخصصی و داشتن اتاق عمل های مجهز بخش های سونوگرافی و رادیولوژی با آخرین امکانات می توانند به درمان زوج های نابارور کمک بسیاری کنند.

یکی از کشورهای پیشرو و صاحب سبک و صاحب نظر در حوزه درمان ناباروری ایران می باشد همچنین مراکز پیشرفته درمان ناباروری بسیاری که در کشور ما وجود دارد و پزشکان فوق تخصصی که در این حوزه کار می کنند در ایران بیشتر از سایر جوامع دیگر می باشند.

راه های ارتباطی با کلینیک ناباروری تابان :

tabanclinic

پاسخ

20 − 12 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با کلینیک تابان