مرکز درمان پیشرفته ناباروری تابان

به عنوان یکی از مجهزترین مراکز ناباروری تهران در یکی از بهترین نقاط تهران دارای بهترین کادر پزشکی و پیراپزشکی می باشد. همچنین معروف به رعایت اخلاق پزشکی، مهربانی پرسنل، داشتن پرسنل و پزشکان با تجربه و با معلومات بالا و بسیار ماهر می باشد.

بخش های مختلف مرکز به شرح زیر می باشد:

پذیرش: که تماماً بصورت الکترونیک و کامپیوتری بوده و دارای کارت خوانهای مختلف می باشد.

محل انتظار : دارای سالن وسیع و مجهز به تلویزیون و صندلی به تعداد کافی و وسایل پذیرایی در طول مدت انتظار همراهان بیمار می باشد.

بخش بستری : دارای تخت های بسیار مناسب و راحت استاندارد جهت بیماران می باشد که از سیستم خنک کننده و گرم کننده مناسب بهره می گیرد. برآورد نیروی انسانی بر اساس استانداردها بوده و با تعداد بیماران تناسب دارد. همچنین از امکانات راحتی و آسایش بیماران، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به تعداد کافی بهره میگیرد .

اتاق عمل : دارای دو اتاق استاندارد و مجهز به سیستم های بسیار پیشرفته امریکائی و اروپایی بوده و کلیه ابزارهای جراحی این مجموعه نیز از کشور آلمان تهیه شده است .

داروهای مصرفی تماماً خارجی و زیر نظر اداره غذا و دارو وزارت بهداشت تأمین می گردد.

کادر بیهوشی : کادر مجرب بیهوشی بصورت فوق تخصصی و با رتبه های بالای کشوری در این مرکز انجام وظیفه می نمایند که نداشتن حتی یک مورد آسیب دیدگی زیر عمل جراحی از افتخارات این مرکز می باشد . این امر نه تنها به خاطر متخصصین بیهوشی، بلکه داشتن سیستم ها و دستگاه های کاملاً پیشرفته و هوشمند بوده همچنین رعایت اصول ایمنی بیمار مزید بر علت می باشد.

کادر پزشکی پزشکان و جراحان: که همگی به نوبه خود از پزشکان مشهور و معروف تهران می باشند طوری در این مرکز انجام وظیفه نموده اند که به حمدا… تعداد مراجعین به این مرکز جراحی بقدری فراوان می باشد که واحدی مجزا جهت ارجاع بیماران مختلف به پزشکان حاذق ایجاد گردیده است .

 

کلینیک درمان ناباروری تابان

Call Now Buttonتماس با کلینیک تابان